Demons, People, Vampires & WereWolfs
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Обикновенното езеро

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Пейтън
Новак
Новак
Пейтън


Брой мнения : 16
Join date : 25.12.2009

Обикновенното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обикновенното езеро   Обикновенното езеро - Page 2 EmptyПет Дек 25, 2009 5:23 am

Офф: Еми ... не са на цигански език ... макар че и аз незнам на какъв е .. май на латински .. не си ги мисля в движение .. просто съм си я измислила така .. И мойте герои никога не са некфи брутално силни .. заедно с предимствата съм си измислила и недостатъци .. Какво да направя ако ти нямаш въображение и неможеш да си ги измислиш. Знам че с един замах можеш да ме убиеш .. ама не е нужно нали .. не верно тряя се вдигнем да бунт xD каква е тая жажда за кръв немога да разбера ..
Върнете се в началото Go down
Azure Kite
Новак
Новак
Azure Kite


Брой мнения : 18
Join date : 25.12.2009

Обикновенното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обикновенното езеро   Обикновенното езеро - Page 2 EmptyПет Дек 25, 2009 5:30 am

Sinia ogan се появи зад момичето като Азуре я хвана с една ръка за главата и дланта му се запали в син огън като се получи експлозия и момичето изхвърча към едно дърво.
Върнете се в началото Go down
Пейтън
Новак
Новак
Пейтън


Брой мнения : 16
Join date : 25.12.2009

Обикновенното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обикновенното езеро   Обикновенното езеро - Page 2 EmptyПет Дек 25, 2009 5:32 am

(Ухх мързи ме да се опитвам да направя нещо) Щом левитира Пейтън бе най-уязвима даже само да я пробуде игла тя можеше да умре .. Още щом той приложи груба сила към нея тя издъхна ...
офф: Доволен ли си сега?
Върнете се в началото Go down
Azure Kite
Новак
Новак
Azure Kite


Брой мнения : 18
Join date : 25.12.2009

Обикновенното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обикновенното езеро   Обикновенното езеро - Page 2 EmptyПет Дек 25, 2009 5:35 am

/Мне исках да си пойграя с теб../

Азуре отиде до момичето като я вдигна за косата и в другата му ръка се появи 1 ния му меч като я наръга в стомаха и я разпори като на земята почна да се лей кръв и червата и изпопадаха на земята .
Върнете се в началото Go down
Azure Kite
Новак
Новак
Azure Kite


Брой мнения : 18
Join date : 25.12.2009

Обикновенното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обикновенното езеро   Обикновенното езеро - Page 2 EmptyПет Дек 25, 2009 5:41 am

Азуре и поразпори още малко тялото накрая и вкачи още една синя топка право в стомаха и навсякаде се разхвърчаха черва кървища и ткн след това той си чезна на някаде.
Върнете се в началото Go down
Сакура Харуно
Administrator
Administrator
Сакура Харуно


Брой мнения : 35
Join date : 24.12.2009
Age : 30
Местожителство : СофиЯ

Обикновенното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обикновенното езеро   Обикновенното езеро - Page 2 EmptyПет Дек 25, 2009 6:56 am

Сакура си стоеше и гледаше кървището сцепенена... след малко се обади на 150 и те я откараха във гробищата... Обикновенното езеро - Page 2 800243
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Обикновенното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обикновенното езеро   Обикновенното езеро - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Обикновенното езеро
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Лилиевото езеро

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Demons, People, Vampires & WereWolfs :: Извън града :: Езерата-
Идете на: